Про компанію

Компанія Юга-Сервіс, ТОВ у Вінниці

    Коли велика кількість людей починають займатися оранкою, обробкою землі, у них з'являється багато проблем. Однією з таких можна назвати першу обробку ґрунту, який багато часу не орали. Перекопати вилами таку землю непросто, перегортати ручним плугом також. Що ж лишається робити?

    Якщо ви купили багато землі з порослою травою і не знаєте, як грунт привести в нормальний стан, ніж його обробити, то вам варто відправитися в нашу компанію Юга-Сервіс в місті Вінниця, без неї ви точно не впораєтеся. Але перед тим, ніж щось купувати, слід знати про всі можливі варіанти.

    Сучасний темп життя сьогодні вимагає від людини постійного поспіху, тому у багатьох людей виникає бажання, прийшовши додому насолодитися справжнім спокоєм та тишею. Особливо коли у Вас є присадибна ділянка, яка заповнена зеленню, яка так радує погляд. Тому вироби, які пропонуються для роботи в саду або на городі, мають величезний попит у покупців. Незважаючи на різні завдання, які стоять перед такими технічними засобами, всі вони об'єднані загальними умовами роботи, а саме – досить обмеженим простором. Тому саме невеликі розміри і мобільність, нарівні з високою ефективністю, зараз ставиться в основу при виборі техніки для саду та городу. Крім того, важливим фактором можна назвати досить високу економічність таких агрегатів. Адже дохід, який виходить із дрібних фермерських господарств, зовсім не сприяє залученню технічних засобів, що вимагають високих витрат ресурсів (це стосується як пального та витратних матеріалів, так і людських сил).

    Використовуючи спеціальну техніку на городі, у кожного садівника-аматора з'являється чудова можливість відпочивати під час роботи. Завдання тільки полягатиме в управлінні технікою, а всі труднощі ляжуть на сучасну садову техніку, яку пропонує наша компанія. У нас у продажу є сівалка ручна, плужок, розпушувач, землероб універсальний 5В1 - підгортач, міжрядник, культиватор, утворювач борізд з маркером. Крім того ми продаємо в місті Вінниця зерноподріблювачі, коренерізки ручні та електричні, кукурудроздрібнювачі.

    Чи заготовляти ви фрукти, овочі, компоти на зиму, чи це доцільно? Це питання за всіх часів турбувало багатьох. Звісно, з погляду якості товарів хороших і економії сімейного бюджету – однозначно так. Для консервації овочів та фруктів ми пропонуємо недорого закаткові ключі напівавтомат 5 видів в т ч "Улітка".

    З технічних питань та оптових продажів звертатись за тел (067) 430-18-16 - Євген Володимирович, з питань роздрібної торгівлі за тел. (0432) 61-41-98, (098) 12-111-97 Андрій Вікторович. 

UGA Booklet 1

 Популярні запити нашого сайта:

культиватор вінниця, зернодробарка вінниця, сівалка ручна вінниця, розпушувач вінниця, ключ закочувальний вінниця, окучувач вінниця, плуг вінниця, духовка пічна вінниця, коренерізки ручні вінниця, коренерізки електричні вінниця, кукурузодробарка вінниця, шинкування кухонні вінниця, межряднік вінниця, творець борозен вінниця, сівалка для газону вінниця, парник вінниця, сівалка для газону купити вінниця, сівалка для трави вінниця, плуг для посадки картоплі вінниця, купити сівалку для газону вінниця, як зробити сівалку для дрібного насіння ви ННІЦ. сад і город фото вінницяультиватор винница, зернодробилка винница, сеялка ручная винница, рыхлитель винница, ключ закаточный винница, окучиватель винница, плужок винница, духовка печная винница, корнерезки ручные винница, корнерезки электрические винница, кукурузодробилки винница, шинковка кухонная винница, межрядник винница, создатель борозд винница, сеялка для газона винница, парник винница, сеялка для газона купить винница, сеялка для травы винница, плужок для посадки картошки винница, купить сеялку для газона винница, как сделать сеялку для мелких семян винница. сад и огород фото винница, 

шаблоны joomla

ivy-22449

ivy-22449